Zdravý životní styl a jak na něj

Celodenní seminář na téma:

Jak si naplánovat a dosáhnout vysněný cíl

Proč většina lidí neudrží zdravý životní styl?

Jak je možné, že přes všechny informace, které dnes máme, tak málo lidí skutečně zavede do svého života prospěšné návyky a zbaví se těch nežádoucích?

Také už znáte spoustu tipů a návodů jak na to? Možná máte za sebou různé knihy, semináře nebo videa. Možná víte spoustu informací o tom, co je pro vás dobré. Možná už máte jasnou představu, co byste měli změnit. Možná jste slyšeli spoustu návodů, jak se motivovat a dosahovat svoje cíle…

Důležitá je však jiná věc. A sice, kolik toho skutečně dokážete uvést do života?

Zásadní není tolik to, kolik už jste toho přečetli, viděli, slyšeli a zažili… ale to, jestli ve svém životě vidíte, zažíváte změny, které chcete a dosahujete své cíle.

Nebo patříte mezi ty, kteří si vytyčí cíl a dosáhnou ho? Víte, že změny nemusí být o dřině, odříkání nebo boji? Že své cíle můžete dosahovat s větší lehkostí a radostí?

Přijďte zjistit, jak:

  • Úspěšně zavádět nové návyky do svého života.
  • Zbavit se zlozvyků, které vám neprospívají.
  • Používat nástroje pro rychlejší a snazší dosahování trvalých změn.
  • Zbavit se závislostí, emočního jedení nebo odkládání.
  • Odstranit i podvědomé bloky, které vám zatím bránily úspěšné změně.
  • Dosahovat rychlé výsledky. Lehce a s radostí.
Rezervujte si místo

Naučte se používat své vnitřní zdroje naplno – pomocí NLP

Předsevzetí a snahy o pozitivní změnu často ztroskotávají ze stejného důvodu. Lidé se totiž snaží dosáhnout je na vědomé úrovni. Jenže pokud není dobře nastavené i podvědomí, bude vám dosažení cíle blokovat.

Když totiž dojde na pomyslné lámání chleba, podvědomí je vždy silnější. Snažit se jít vědomím proti němu je dřina, sebezapření… a to dřív nebo později praskne. Proto je tolik jo-jo efektů. Podvědomí vždy vyhrává.

Pro trvalou, snadnou a rychlou změnu je potřeba pracovat i na podvědomé úrovni.

Jak vaše mysl funguje

Na semináři Zdravý životní styl a jak na něj se to dozvíte. Navíc ovládnete i techniky z NLP - Neurolingvistického programování, aby i vaše mysl pracovala pro vás.

Místo konání: Praha

11. 6. 2016  10:00 - 17:00

Seminář proběhne v sobotu 11. 6. 2016 v příjemném prostředí Centra osobního rozvoje Equilibré, Orelská 11, Praha.

Začínáme v 10:00 a skončíme cca v 17 hodin, kolem poledne bude pauza na oběd.

 

Intenzívním seminářem vás provede

Michaela Soukupová

Koučka a mentorka zdravého životního stylu, NLP Master

"Pomáhám lidem, aby byli ve svém životě, těle a se svým tělem opravdu šťastní. Ukazuji cestu, jak získat zdravé, krásné, štíhlé tělo a více energie. Tak, že se člověk cítí skvěle - psychicky i fyzicky - a žije život podle svých představ."

Co na seminář říkají ostatní účastníci?

Vyplňte své údaje a rezervujte si místo:

Počet míst je omezen kapacitou školící místnosti. Vaše místo je rezervované po obdržení platby.

Zkušenosti ostatních:

 
Míšu si prostě zamilujete. Tato drobná žena dokáže vlídně, příjemně a s humorem ukázat, že hubnout jde, a není to zdaleka jen o stravě. Strava je část, ale primární je hlava. Míša používá speciální techniky k tomu, aby se v nás odehrály změny ke správnému nastavení. Nejlepší na tom je, že aplikovatelnost metody je úplně na všechno. Míša působí v oboru velmi dlouho a je vidět, že si prošla různými oblastmi zdravého životního stylu, proto bych se pro každou další radu obrátila znovu jen na ni. Díky své milé povaze přitahuje Míša velmi pozitivní lidi - na semináři tak byla velmi příjemná atmosféra po celou dobu. Míše upřímně děkuji.
Petra Žďárská
 
Míšo, chci ti ještě jednou poděkovat za bezva sobotní workshop. Nejenže jsem se dozvěděl jak změnit a zbavit se některých zajetých špatných stravovacích návyků, došlo mi navíc plno souvislostí mezi tím jak jíme a jak myslíme. Ještě jednou děkuji.
Martin Doležal
 
Co nejlepšího jsem si odnesl? Uvědomil jsem si, co vlastně chci a proč. Díky těm technikám na semináři jsem nad tím vším najednou začal uvažovat jinak a pracovat s tím pořádně. Perfektní bylo samozřejmě to, že jsme spolu odstranili moji závislost na coca cole. Po pár minutách jsem si nedokázal ani vybavit chuť. Doma jsem to ještě vyzkoušel, ale nic mě na tom už neláká.
Tomáš Dvořák
 
Míšo moc děkuji za tento kurz, výsledky se dostavují, což mě motivuje… Je to víc vidět na cm než na váze. A nejen to, cítím se líp, ustaly záchvaty hladu kdy jsem jedla co bylo po ruce a na co jsem měla chuť. Víc jsem si začala vážit i sama sebe.
Mirka Krulišová
 
Jsem opravdu vděčná, že jsem se na Váš seminář přihlásila, Vaše slova byla inspirativní a teď toho mohu dokonce využít a pomoci známé. Děkuji Vám.
Katka Galasová
 
Miška, veľké ďakujem za každý tip. A tiež veľké ďakujem za ozdravné hypnotické sugescie, v bazéne je to teraz o level vyššie. Si úžasná a som rad ze si môžem užívať tvoj skvelý koučing.
Radoslav Kozlov
 
Chtěla jsem zhubnout kvůli maturáku, abych si mohla vybrat šaty, jaké se mi líbí a ne, do jakých se vejdu. Podařilo se, zhubla jsem 6 kg, a ještě chci pokračovat.
Lucie Králová
 
Mimořádně se mi líbí Tvůj přístup. A výsledky se dostavují. 
Jan Markovič
Seminář pořádá Michaela Soukupová, Hubneme krok za krokem, DreamLab s.r.o.
 
DreamLab, s.r.o.
Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3
IČ: 28380711
DIČ: CZ28380711
 
Email: info@hubnemekrokzakrokem.cz